6.0 Single-player

6.0 Hra pro jednoho hráče

 

6.1 Je v Age of Conan možná hra pro jednoho hráče?

Ano, část herního světa AoC bude pro jednoho hráče, ale vždycky budete muset být online na našich serverech. Třebaže hrajete sám v nějaké instanci, máte stále šanci komunikovat s vašimi přáteli na stejném serveru stejně jako s tisíci ostatních hráčů. AoC je pořád plnohodnotná MMO, ale vzali jsme některé klíčové prvky z jiných her a rozhodli se uvést hru pro jednoho hráče, která se do jisté míry podobá tradičním RPG. Takhle začnete hru a bude to znamenat soustředěnější a více vzrušující uvedení do herního světa. Ve hře pro jednoho hráče budou čtyři příběhové linie v závislosti na tom jaké povolání si vyberete. Poprvé jakmile vstoupíte do hry budete hru pro jednoho hráče muset dokončit, ale možná umožníme abyste to mohli přeskočit a vytvořit si druhou postavu.

 

6.2 Můžu vstoupit do většího MMO herního světa hned?

Jednou z myšlenek hry pro jednoho hráče je dát vám jedinečný a vysoce interaktivní příběh, příběh který vás uchvátí a je plný intrik od samého začátku. Příběh, který vám je přizpůsoben a je řečen ve stylu, že jste opravdu důležitá osoba ve hře. Mnoho jiných MMO her vás hodí do světa okamžitě a jak už to u MMO bývá, může být obtížné začít a dostat do rukou jak všechno funguje. Tím, že vás necháme začít hrou pro jednoho hráče, budeme schopni vám ukázat jak se hra hraje ve větší zábavě a strukturované podobě bez nutnosti se uchylovat ke spíše nudným tutoriálům. Stále můžete komunikovat se svými přáteli a nebude trvat dlouho než se s nimi budete schopni setkat.

6.3 Má hra pro jednoho hráče ještě nějaké výhody?

Ano, samozřejmě. Během doby, kterou vám vezme dokončení hry pro jednoho hráče vaše postava roste na síle a talentech. On nebo ona se vyvíjí z prostého občana na někoho, kdo ovládnul své povolání! A až budete připraveni vstoupit do ještě většího masivního online světa budete již navyklí na prostředí a budete mít daleko větší znalosti k ovládání vaší postavy.

6.4 Proč jste vybrali část pro jednoho hráče na začátek hry?

Věříme, že je to nový a lepší způsob jak představit MMO hráčům herní svět. Cítili jsme, že u mnoha online her je obtížné dostat se “dovnitř“, takže jsme zkusili najít nový přístup. Směsice hry pro jednoho hráče uvnitř MMO herního světa je naším pokusem udělat s tím něco. Dohromady to tvoří jeden unikátní celek, takže budete cítit, že hrajete jednu kompletní hru.

6.5 Jak dlouho trvá hra pro jednoho hráče?

To bude záležet na tom jak jste dobrý a na tom kolik toho prozkoumáte. Cíl je, dát vám něco mezi 5 až 10 hodinami hry s potenciálem strávení dokonce více času, kdybyste si přáli. Během tohoto času máte stále možnost komunikovat s ostatními hráči a dostanete také omezené multiplayerové možnosti při pohybu skrz úrovně.

6.6 Budu muset dokončit hru pro jednoho hráče vždycky když si udělám novou postavu?

To je něco o čem nejsme ještě plně rozhodnuti. Uvědomujeme si, že hraní hry pro jednoho hráče podruhé nebo potřetí už není tak hodnotné jako poprvé, takže možná budete schopni tohle přeskočit. Ale říkáme, že hraní hry pro jednoho hráče za různé povolání bude nabízet rozdílné questy, zážitky a příležitosti, takže je zde rozhodně opakovaná hratelnost velká.

6.7 Budu se moct setkat a povídat si s ostatními hráči ve hře pro jednoho hráče?

Ano. Jak se budete pohybovat kupředu, budete postupně schopni setkat se s ostatními hráči, ale nebudete mít přístup ke všem rysům a množství lidí, které naleznete ve větším MMO světě. Nicméně stále hrajete na našich serverech a také hrajete v instancované části většího herního světa. Když poprvé začnete, budete úplně sám a postavy kolem budou ovládané pouze počítačem. Budou s vámi mluvit, budete na sebe působit a bojovat, ale nenajdete zde žádné další hráče. Budete ale schopni posílat zprávy a komunikovat s přáteli a dalšími hráči na serveru.

6.8 Co ve skutečnosti hra pro jednoho hráče obsahuje?

Bude to kompletní příběh ve filmové podobě s interaktivním chováním. Protože jste uzavřeni do vlastního instancovaného herního světa, máme moc vytvořit měnící se světové události v závislosti na vašich činech jako v jiných offline RPG. Jakmile poprvé začnete, vstoupíte do hry jako otrok na galéře. Tady budete tvořit vaši postavu a krátce po tomto procesu v seběhu náhlých událostí, které vás povedou do moře, budete vyplaveni na Barchan Isles mimo pobřeží Zingary. Budete se muset probojovat džunglí abyste dosáhli multikulturního kotle, kterým je město Tortage, kde objevíte velká dobrodružství a mnoho výzev. Od tohoto místa už budeme věci držet pod pokličkou, abychom se vyhnuli zlodějům příběhů.

6.9 Jak se bude moje postava vyvíjet ve hře pro jednoho hráče?

Začnete jako obyčejný člověk a nebudete mít nic víc než několik starých hadrů k pokrytí vašeho těla a rozbitý kámen k boji. Během hry pro jednoho hráče se stanete lépe vybaveným, objevíte velké poklady, dokončíte náročné questy, a vyberete si povolání. Budete mít velké množství zkušeností a znalostí pro vstup do masivního online světa. Stále jste ovšem ochutnali jen malou část AoC.

6.10 Budu muset být online ke hraní hry pro jednoho hráče?

Ano. Stále budete muset hrát na našich serverech v přizpůsobených instancích herního světa. Takže se budete muset připojit k internetu abyste mohli hrát. Také si budete muset koupit originální hru v krabici ke hraní hry pro jednoho hráče. Originální hra bude obsahovat 30 dní hraní zdarma.

Comments are closed.

Designed by Oyun - For Green Hosting