9.0 Gildy

9.0 Gildy
9.1 Budou moct hráči v Age of Conan tvořit gildy?

Ano. Ve hře bude rozsáhlí gildovní systém. Pro založení gildy budou určité požadavky jako například určitý počet členů. Každý se může připojit k nějaké gildě nebo s trochou úsilí nějakou sám založit.

9.2 Jaké jsou výhody gildy?

Nehledě na privilegia a výhody jako je bytí ve větší skupině lidí, pocit společnosti, moci, gilda ti také poskytne možnost účastnit se politických bojů v Pohraničních královstvích (Border Kingdoms) a šanci postavit vlastní města. Pouze gildy jsou schopny budovat a dobývat pevnosti v Pohraničních královstvích a pouze gildy mohou stavět hráčská města. Přidání se do gildy je také skvělým způsobem jak být spolu se stejně smýšlejícími lidmi a je lehčí najít někoho s kým hrát, když jste součástí trvalé skupiny lidí.

9.3 Jsou nějaká povolání, které mohou být zvláště užitečné pro gildy?

Všechny charaktery jsou v podstatě užitečné, ale prestižní třídy mají speciální výhody, které uvnitř gildovního systému pracují velmi dobře. Gildy budou velmi důležitá část Age of Conan a systém prestižních povolání dovoluje hráčům poskytovat gildě výhody a vylepšení. Zde jsou nějaké z klíčových výhod:

Lord:

Může stavět strážní věže a pevnosti

Má přístup ke stavitelským schopnostem, které jsou používány ke stavbě *hráčských struktur

Zvětšuje počet bonusových zkušenostních bodů všem hráčům v gildě

Commander:

Může stavět kasárny, které povolávají vojáky k ochraně města

Každý Commander v gildě zvyšuje těžbu surovin

Může nakreslit „taktické plány“, které zpřístupní speciální formace

Crafter:

Můžou stavět řemeslnické provozovny jako kovářství a jiné zařízení

Zvětšuje těžbu surovin pro všechny členy gildy

Může zpřístupnit všechny formy řemesel

Master:

Může mít mocné počítačem ovládané následovníky jestliže je v gildě

Zvětšuje těžbu surovin pro všechny členy gildy

Může vyrábět brnění pro jiné hráče

 

9.4 Budou moct členové nosit gildovní barvy nebo jiné insignie?

Je náš cíl, aby se gildy mohly rozlišovat vizuálně, ale k tomuto tématu se vrátíme s více informacemi blížeji ke spuštění hry. Známe hodnotu být schopen ukázat jaké frakce jste součástí a je to docela přirozené cítit pýchu nošením gildovních barev, zvláště když bojujete pro moc a pověst na bitevním poli.

9.5 Budou nějaké gildovní prostory pro hráče, kde si můžou uložit peníze a věci?

Ano. Jsme si naprosto vědomi, že jednou z výhod, obvykle spojovanou s bytím v gildě, je možnost uschovávat si věci a peníze v gildovním skladu, které mohou být používány všemi členy gildy. Je možný také daňový systém, kde vedoucí gildy určí jistou procentovou taxu, kterou musí všichni členové splňovat. Jakkoliv hráč získá peníze, ať už prodejem věcí nebo obíráním padlých, procento těchto položek půjde do gildovní pokladnice.

9.6 Můžou gildy budovat domy?

Ano. Hráči mohou tvořit celá města a plnit je různými druhy budov. V každém městě je také radnice, která by se měla stát shromaždištěm všech členů, když jsou ve městě. Také uvažujeme dát hráčům možnost rychlého cestování do gildovního domu z určitých míst ve světě, ale tato otázka ještě není přesně zodpovězena.

9.7 Budeš muset být v gildě pro postup ve hře?

Ne. Nepotřebujete být v gildě abyste si hru užili, ale pro mnohé hráče to bude pravděpodobně významná část hry. AoC je stále hra, která je velmi dobře hratelná sólo a nepotřebujete být ve skupině s jinými hráči abyste si užili hru. Víme, že lidi mají také rádi hru o samotě, takže se snažíme udělat všechno pro to aby byla sólo hra PvE vzrušující přes všechny úrovně. Říkame, že mnoho rysů hry bude požadovat skupinu nebo gildu, obzvláště při raidech, obléhacích PvP a setkáních s velkými bossy.

Comments are closed.

Designed by Oyun - For Green Hosting