Bohyně Derketo

Derketo

O prostituci a o lehkých děvčatech jste už určitě slyšeli, ale v MMO? Ano a prostituce má dokonce i svého boha. Bohyně Derketo vládne umění sexu, chtíče, svádění a tak trochu lásky.
Její uctívání je díky nátlaku žen přísně zakázáno, nemálo na to mají vliv i kněží jiných božstev. Neschvalují totiž způsob výdělku tohoto kultu. Ach jo.

Chrámy jsou téměř v každém městě od slunce východu až po měsíc západu nebo také od severního pahorku až po jižní pláně, můžeme to říci také od rudých děr pekla, až po zlaté brány nebe. J. F. Howard Kapitol VII ed IX.

Velké chrámy, kde jsou nejkrásnější mladé dívky zasvěcovány do erotických tajemství bohyně Derketo, zdobí fresky s erotickým nádechem. Zasvěcenkyně Derketo slouží často jako kurtizánky Stygiským šlechticům, vysokým kněžím a bohatým obchodníkům. Zatímco kněžky Derketo chrámů cvičí umění potěšení, aby získali peníze,vliv a moc.

Stoupenkyně bohyně oslavují sklizeň, rovnodennost, svoje zisky no prostě všechno možné s vínem a divokými orgiemi. Říká se, že díky tomu sají životodárnou krásu, mládí a energičnost. Rada kněžích ostatních bohů, místodržitelé a poctiví lidé by se tohoto náboženství nejraději zbavili, zbouralo chrámy a vyvraždilo veškeré přívržence jako kacíře falešných bohů. To samozřejmě nahrává do karet ženám kultu. Své prsty mají všude, bohaté obchodníky mají jako nástroje a vlivné muže jako loutky. Žádný muž totiž neodolá nejkrásnějším ženám v Hyborii.

Comments are closed.

Designed by Oyun - For Green Hosting