Král Conan

Král Conan

Sesadil posledního krále Aquilonie a sám usedl na trůn. Svou vůlí a silou se dokázal z obyčejného syna farmáře probojovat až na samotného krále Aquilonie. Jeho příběhy jsou známé po celé Hyborii a kromě nejtmavějších kousků země černých království nebo divokých kmenů divočiny, není duše, která by nikdy neslyšela o životě samotného Conana a není dobrodruha jehož život se neodráží v jeho vlastním.

Jeho dobrodružství začalo ve zlodějském cechu barbara Sahra v Cimmerii, kde se také Conan narodil. Dokonce, jako chlapec, když mu bylo pouze patnáct let, se účastnil útoku na základny Forta Venarium v Aquilonii. Živil se jako lupič a gladiator a prodával meče nebo vězně do otroctví. Přežíval v luxusu z nečestně získaných pokladů a žil na obou stranách práva, byl kapitán obchodní lodi a pirát, žoldák ziskuchtivých pánů a voják a nakonec sám král Aquilonie. Zabíjel bestie, netvory, démony a nikdy neušetřil ani jejich temné pány. Jeho ostří ochutnalo krev stovek nestvůr a nepřátel. Ale ne všechna jeho dobrodružství byla poznamenána ostřím a krví.

Conan také miloval. Ženy z mnoha zemí si upoutaly jeho pozornost skrz jeho potřeby a některé pověsti říkají, že dokonce láska držela jeho srdce na jednom místě déle než by sám chtěl. Bez ohledu na to, jaké lásky ho v minulosti poznamenaly, je to Zenobia kdo změnil jeho život a stala se jeho manželkou a královnou Aquilonie.

Když bylo nejhůře, velel Aquilonijské armádě proti nepřátelům království proti Nemediovy, Ophirovy a Kotharéhmu. Jeho role se stala více než uspořádaná, více než jen honba za slávou a bohatstvím. Sloužil teď městu Tarantii a osudu Aquilonie víc než kdy dřív.

Sedí na trůně ve městě Tarantii, pozoruje a napjatě čeká na hrozbu jež by ohrožovala jeho zem. Rád by se s těmito problémy střetl tváří v tvář a jako správný bojovník by je řešil, ale jako král nemůže, musí myslet na budoucnost a na dědice trůnu.

Comments are closed.

Designed by Oyun - For Green Hosting