Vlastnosti hry

build_and_defend_player-made_cities.jpg

 

Systém ovládání území a hospodářství:  

Ve hře Age of Conan můžete postavit spolu s vaším spolkem vesnici a nebo dokonce i město. Nejde pouze o stavění a zdokonalování, ale také o obranu a prosperitu města. Je to poprvé co se v online MMORPG hře objevují kousky strategie a umění vládnout. 

 

 Systém ovládání území a hospodářství

I.

Ve hře Age of Conan můžete postavit spolu s vaším spolkem vesnici a nebo dokonce i město. Nejde pouze o stavění a zdokonalování, ale také o obranu a prosperitu města. Je to poprvé co se v online MMORPG hře objevují kousky strategie a umění vládnout.

Ve světě řízeném válkou, krveprolitím a nekonečných bitvách, jsou velká města mužů nenávratně zničena nemilosrdnými zrůdami pekel. Ale zatímco se kosti dávných obránců rozkládají v prach, padlá město můžou překonat svou dřívější krásu a nádheru. A to díky vám, vytvořte silnou guildu a nastolte ve městě mír a prosperitu. Postavte tržiště kde se vám jen zlíbí, zvište tak obchodní činost, nebo kostel a šiřte víru a co rovnou chrám? Možnosti jsou skoro neomezené. A jak to ten Funcom chce krucinál jenom provést? Je to naprosto jednoduché. Dominantní guilda prohlásí kus země za svůj majetek. A teď je jen na ní jestli o něj povede válku a nebo diplomatické jednání. Jak jedno tak druhé se neobejde bez překážek. Sem tam budete muset někoho zabít, třeba vůdce zlodějského cechu, či podplatit kněze v přilehlé vesničce.

Vy a váše guilda můžete postavit vlastní město. Prohlašte kus země za svůj a rozcupujte všechen odpor a dostanete úžasnou příležitost postavit široký rozsah městských a vesnických staveb.Váš spolek a jeho členové budou muset sbírat prostředky jako je dřevo, kámen, železo, zlato a uskutečnit stavbu snů. Stavba takového rozsahu přirozeně přitahuje nevítané návštěvníky ve formě útočníků, proto musíte být neustále připraveni zasáhnou a bránit skvétající město před nebezpečnými počítačem řízenými nepřáteli.

System

Kupte či vybojujte kus země, sbírejte prostředky jako je dřevo a kámen, a pak postavte funkční budovy třeba kovářskou dílnu, magistrát, kasárnu a mnoho dalších.

Postavte zdi, opevněte město a bráňte ho před nazvanými hosty.

Staňte se obyvatelem vašeho vlastního města a procházejte se mezi jeho domy, pozvěte jiné hráče, aby přišli a město plně využíli.

Jako v real-time strategii, tak i v Age of Conan existuje konkurence, nepřátelé začnou budovat svou vlastní pevnost a mužete si být jisti, že stavba nebude mít obchodní účely.

Zrekrutujte krvežíznivce, opilce, vězně, vrahy a každého koho jen můžete a pokuste se město ubránit. A jak říká jedno moudro, útok je nejlepší obrana.

Neriskujte vlastní muže a nechte katapulty zpívat jejich veselou píseň smrti a poslouchejte jak se jim narychlo postavené hradby mění v třísky.

Střežte město s počítačem-kontrolovanými strážemi, a dovlte prodavačům prodávat jejich zboží ve vašem městě. S prázdnou neodejdete můžete si zvolit víši daní a zajistit si tak pravidelný přísun peněz.

II. Správa města a guild

(Nejdříve si přečtěte faq02 a faq03 )

Jak již víte, guilda nemá budouscnost bez rozdílných členů s různými schopnostmi, k čemu by vám bylo že každý člen vládne umění boje, ale nikdo vám neopravý zbraně, postavý dům, guildhouse nebo cokoliv jiného. Je zapotřeba mít v guildě alespoň jednoho Lorda, Comandera, Craftera a Mastra. Jsou to třídy, které si na 20 lvl můžete zvolit. Mají jisté výhody ale i značné nedostatky.

Třeba Lord, jako jediný může rozmisťovat budovy, je také jediný, který může dohlížet nad těžbou vzácných materialu. Zvišuje kapacity těžby. A pro guildu je naprosto nepostradatelným členem.(Říkáme mu Architekt, jež je jedna z jeho mnoha vlastností.) pozn. red.

Dále je na řadě Comander, jistým se vybaví generálI, jež se bez jediného otálení pustí do každého souboje. Nejste až tak daleko. Opravdu má vlastnosti Generálů, vytváří taktické plány, bojové formace a masivní ofenzivy. Je pro guildu opravdovou spásou ohledně bojů jak s GvG, AvA tak i s Npc. (AvA- alianční boje – jež můžeme vidět např. v Guildwars, ale ve větším měřítku)

Crafter, co by to byl za svět bez šikovných a pracovitých řemeslníků, uková vám zbaně, zhotoví šípy na zakázku, vylepší kouzelné předměty a nebo opraví Brnění na které jste tak dlouho šetřili. Ano i brnění se v AoC, opotřebovává, proto nikdy nezapomínejte je opravovat. A nebo postaví rovnou celou dílnu ve vámi opečovávaném městě. Hýčkejte a opečovávejte si je, protože nikdy nevíte, kdy se vám budou hodit.

A jako poslední nám zbyl Master. Master, neboli Pán může zadávat rozkazy Npc postavám jež se určitě budou hodit při obraně vaší pevnosti či města. Má přístup k výrobě vzácných brnění a nebezpečných zbraní.

III.

Chudá guilda?

To se vám opravdu nemůže nikdy stát. Když guilda začíná a má pouze několik málo členů, logicky nebude stavět nedobytné pevnosti, či jinak nákladné stavby! Jednotností a pílí každého člena dosáhne guilda rychlého rozkvětu. Guild leadr stanoví poplatky neboli guild-toll a veškere nákupy, prodeje, zisky, odměny a jiné budou zdaněny pro účely spolku. Guilda si tak může vydělat slušné peníze a koupit si třeba kovářskou dílnu najmout prodavače a zásobit obchod zbožím. Když se vám bude dařit můžete se pokusit se spřátelenými guildami vytvořit alianci a znovu se pokusit vydělat peníze na alliance-house nebo pevnost. K tomu slouží allinace-toll, který si bere určité procento z výdělku z daní guild.

 

 

 

 

Comments are closed.

Designed by Oyun - For Green Hosting